Feedback

Подарунок дідусеві начальнику

12.08.2020 241
Сьогодні і після 50, і після 60, а в деяких випадках і після 70 років чоловіки продовжують працювати, займаючи при цьому, як правило, досить високий пост. Найчастіше у них є свій робочий кабінет і автомобіль. Виходячи з цього і варто підбирати презенти. Якщо людина часто і багато працює за комп'ютером, то їй напевно знадобляться флешки;
USB-хаби;
охолоджуюча або підігріваюча підставка, яка працює від USB;
килимок для миші;
органайзер для проводів і т.д.
Для роботи з паперами знадобиться папка, оригінальні стікери і лотки. Також можна придивитися до підставок з ручками, скріпками, кліпсами для паперів і т.д.
Можна придбати і щось декоративне. Наприклад, табличку з цікавим написом на робочий стіл, оригінальний сувенір, розслаблюючу іграшку-антистрес або «вічний двигуни». Якщо дідусь щодня сідає за кермо, то йому напевно сподобається липучка-тримач для телефону на передню панель, автомобільна подушка, скребок і щітка для снігу, освіжувач повітря, органайзер на сидіння і т.д. До речі, органайзер може стати прекрасним подарунком. Його шиють з водонепроникної тканини, розмір у нього стандартний, зазвичай це 35х50 см, а для обробки використовується тасьма. Кишені варто зробити різними: одну велику, на всю ширину, 2 середніх - ширина навпіл, і 3 або 4 маленьких. До кишень (особливо до маленьких) іноді пришивають клапани на липучках.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження дідусеві, в якому знаходиться 122 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт