Feedback

Корисні подарунки для будинку для мами на ювілей

30.07.2020 174
Якщо ви живете всі разом, вибирати подарунки для будинку мами потрібно дуже акуратно, щоб не вийшло, що це просто річ для всіх. Але більшість дорослих дітей живе окремо, і можна подарувати такі презенти. Так, мамі на 60 років можна подарувати щось із наступного списку:
Скатертина. Красиві великі скатертини зараз стоять досить дорого, і мама напевно давно не оновлювала текстиль. Можете вибрати відразу дві, і іменинниця зрадіє красивим, новеньким, хрустким скатертинам різних відтінків.
Мультиварка. Дуже корисна річ, яка дозволить скоротити час на кухні і готувати корисні смачні страви без смаження. Особливо сподобається мамі, яка стежить за своєю вагою і раціоном харчування.
Торшер, бра, настільна лампа. Як варіант, лупа з підсвічуванням для рукоділля. Загалом, яскраві освітлювальні прилади, з якими мамі буде комфортніше читати або займатися дрібною роботою.
Плед з рукавами. Дійсно дуже практична річ, яку можуть купити турботливі діти. У нього неймовірно зручно кутатися, можна в'язати, вишивати, читати, і при цьому буде максимально зручно.
Постільна білизна. Як давно мама взагалі оновлювала його? Можливо, варто подарувати красивий комплект в неяскравих тонах з натуральної тканини, на якій і спиться приємніше. Ще як варіант - покривало або плед, якщо розумієте, що варто його змінити.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Днем Народження мамі, в якому знаходиться 367 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті