Feedback

Поради щодо вибору ідеального подарунка для новонародженого

26.04.2013 3915

В однієї з ваших знайомих незабаром народиться дитина, і вам необхідно придбати для нього особливий подарунок. Похід по дитячих магазинах або місцевим універмагам, можливо, спантеличить вас ще більше. Ви знаєте, наскільки складно підібрати особливий подарунок для новонародженого, якщо, звичайно, у вашій сім'ї теж недавно не з'явився на світ малюк. Що необхідно новонародженим? Що виявиться корисним для його батьків? В даній статті представлено кілька порад про те, як вибрати запам'ятовувальний і по-справжньому цінний подарунок для новонародженого.

Раніше було достатньо придбати в якості подарунка симпатичну брязкальце і упаковку підгузників. Але на сьогоднішній день батьки новонароджених стикаються з куди більш серйозними труднощами, ніж раніше, тому корисними можуть виявитися зовсім різні дитячі речі. Підгузники можуть здатися простим подарунком, але повірте, вони виявляться дуже корисними. Перш, ніж ви підете в магазин, щоб придбати підгузники, вам необхідно з'ясувати, які підгузники будуть потрібніше: з тканини або одноразові. Якщо новоявлені батьки збираються використовувати для малюка підгузники з тканини, найкращим подарунком буде сплатити місяць користування підгузниками. Існують компанії, які один раз на тиждень беруть використані підгузки і обмінюють їх на чисті. Це дуже допомагає батькам, у яких і так вистачає турбот.

Через кілька днів після народження немовлятам зовсім ні до чого дитячі манежі, проте через кілька місяців вони якраз стануть в нагоді. Манежі особливо корисні, коли батькам потрібно помістити дитини в безпечне місце на короткий час. Якщо ви не хочете витрачати велику суму грошей на подарунок, можете придбати для новонародженого брязкальце. Брязкальця дозволяють малюкові займатися захоплюючою справою, а також розвивають навики руху. Можна придбати в якості подарунка кошик з різними товарами для новонароджених.

Якщо у вас досить близькі відносини з батьками новонародженого і вам хочеться піднести їм подарунок особистого характеру, як щодо абонемента в один з SPA-салонів для матері? Подібний подарунок дозволить їй приємно провести час. Можете також запропонувати їй доглянути за дитиною, щоб вона могла відлучитися. Якщо ви хочете зробити подарунок, який сподобається обом батькам, для них немає нічого приємнішого, ніж залишити свою дитину під нагляд близької людини, в той час як вони самі зможуть провести разом приємний вечір.

Якщо жоден із запропонованих варіантів подарунків вам не підходить, вас порадує той факт, що багато батьків на сьогоднішній день вносять свої імена в базу даних дитячих подарунків в соціальних мережах чи спеціалізованих сайтах. У вас з'являється можливість придбати подарунок, який був обраний самими батьками новонародженого, таким чином, ви будете впевнені, що купуєте необхідне.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання на хрестини, в якому знаходиться 74 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті