Feedback

Перші іграшки у подарунок для хлопчика до року

21.03.2019 370

Справедливо якщо в якості подарунка до року багато хто вибирає іграшки, адже малюкам, щоб розвиватися, необхідно грати. Чому віддати перевагу?
До 3-х місяців. Можливо, в перший місяць як такі іграшки ще не потрібні немовляті, але щоб розвивати зір і увагу, стане в нагоді мобіль. Це підвіска, що складається з декількох фігурок, яка повільно крутиться і іноді програє якусь мелодію. Її встановлюють над ліжечком, коляскою або пеленальним столиком.
Ближче до 2-х місяців знадобиться брязкальце, а ще трохи пізніше - то, що зручно хапати рукою (колечка, «грибочки», «гантельки» і т.п.).
Від 4 до 6 місяців. Саме час дарувати малюкові килимок з дугою над ним. На дузі повинні бути підвішені різнокольорові іграшки, щоб хлопчик тягнувся до них і вчився перевертатися. Також знадобляться іграшки, що видають звуки, - погримушки, пищалки і т.д. Можна вже замислюватися про кубиках з негострими кутами (матерчаті, гумові) і іграшках різної форми і фактури для розвитку дотику.
7 місяців і старше. У цьому віці хлопчина вже, швидше за все, почне повзати. Тому все, що потрібно штовхати і повзти за цим, буде доречно. Це, в першу чергу, всілякі м'ячі і предмети на коліщатках. Підійдуть також неваляшки, пірамідки і іграшки для купання. Перед тим як вибрати новорічний подарунок хлопчикові до року, треба переконатися, що предмет повністю безпечний. Він не повинен складатися з дрібних деталей, які малюк може випадково проковтнути. А матеріал іграшки обов'язково повинен бути повністю безпечний.

Пропонуємо Вам переглянути розділ З днем народження похреснику, в якому знаходиться 27 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт