Feedback

Емоції на все життя у подарунок для молодят

04.07.2018 1023

Основні атрибути одруження недовговічні - квіти зів'януть, торт з'їдять, шампанське випють. На пам'ять залишаться обручки, фотографії та емоції. Будьте тим хто подарує найяскравіші враження молодятам!
Кінна прогулянка. У день весілля наречені традиційно роблять прогулянку по місту: зазвичай це кортеж, прикрашений квітами і стрічками, повітряні кулі та кілька найближчих гостей. Зробіть їх прогулянку особливою: замініть автомобілі кіньми. Наречена відчує себе справжньою принцесою, яку принц везе в його фамільний замок. Це може бути як прекрасна карета, так і осідлані коні, красиво прибрані квітами.
Повітряна куля. Для безстрашних романтиків і гарної погоди сміливо вибирайте цей варіант. Слова любовної клятви прямо в небесах - це так символічно і чудово! Політ запам'ятається закоханим назавжди.
Фотосесія. Безмежний простір для фантазії, щирі емоції, теплі почуття - це все вміє зберегти професійний фотограф. Навіть через роки закохані зможуть відновити в душі найдрібніші деталі і відчуття найважливішого дня в їх житті! Вибирайте «папараці» з багатим портфоліо - тільки він зробить кадри живими, глибокими, детальними, без набридливої ​​і одноманітної постановки.
Прогулянка по воді. Білосніжна яхта в синій воді, що відображає сонячні відблиски? Човен на водяній гладі серед латаття під ажурною парасолькою? Катер, що може стати сяючим залом для святкування на весь вечір? Кожен з варіантів неймовірно романтичний. Відштовхуючись від уподобань пари і власного бюджету, ви підберете найкращий варіант і отримаєте безліч захоплених відгуків від них і інших гостей.

Пропонуємо Вам переглянути розділ 💍Привітання з весіллям, в якому знаходиться 154 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт