Feedback

Що подарувати медсестрі або медбратові: професійні сувеніри

18.04.2018 550

Медичні сестри і брати - права рука будь-якого лікаря. Ці сильні духом люди щодня надають допомогу і підтримують хворим, змушуючи їх повірити в своє одужання. Неважливо, на яке свято ви вирішили придбати презент для людини, головне, не будьте банальні. Кожен другий вважає, що кращий сюрприз - це коробка цукерок і шампанське. Але ж можна запросто не любити солодке і не вживати алкоголь. Тому заздалегідь подбайте про те, щоб дізнатися ці дрібниці.

Чарівним медсестрам можна урізноманітніти сірі будні помічниці лікара добре підібраним презентом, постарайтеся проявити оригінальність і не стати схожими на інших пацієнтів. Уявіть себе на місці медсестри, про що б ви мріяли, сидячи за робочим столом? Справжня якісна кава. Хіба не про це ви думаєте, починаючи свій день о 7 ранку? Разом з кавою буде доречно виглядати незвичайна чашка і пакетик смачного печива. Подібний подарунок неодмінно підніме настрій на початку дня. Зручна красива ручка цілком підійде як варіант подарунка без приводу. Уявіть собі, скільки ручок витрачається на щоденне заповнення купи медкарт! Сертифікат на масаж ніг. Протягом робочого дня персонал в поліклініці намотує стільки кілометрів, переходячи з одного кабінету в інший, що і спортсмени позаздрять. Подаруйте жінці можливість розслабитися і трохи відпочити. Оригінальні годинники в комплекті з імітацією лікарських інструментів прикрасять робочий стіл дівчат. Як на такому годиннику прогледіти час обіду? Чудовим доповненням до основного сюрпризу стане квіткова композиція. Великий красивий букет змусить посміхнутися навіть втомлену красуню. Якщо ви не знайомі близько з медсестрою, цілком можна вручити і конверт з грошима. Але ось вашу хорошу знайому такий жест може і образити, будьте обережні.

Пропонуємо Вам переглянути розділ Всесвітній день медичних сестер 2024, в якому знаходиться 7 поздоровлень на всі випадки життя.


Цікаві статті

Всі статті