Feedback

Статті: 25

Що подарувати коханому чоловікові на 25 років?

Що подарувати коханому чоловікові на 25 років?Для чоловіка двадцятип'ятирічний вік є дуже важливою крапкою. Саме на цей вік припадає перехід від юності в доросле, самостійне життя. У 25 років людина вже є повноправним членом суспільства і здатний самостійно приймати відповідальні рішення. Зазвичай в цьому віці чоловік вже закінчує навчання і починає рости у своїй професійній області, а багато молодих людей в цьому віці вже встигають завести сім'ю і навіть народити дітей.
04.09.2014 2592

Що подарувати сестрі на 25 років

Що подарувати сестрі на 25 роківДля такої значимої дати подарунки мають бути особливими. Напевно, сестра очікує найцінніших і приємних презентів від коханої людини, батьків і від вас. Саме тому варто виправдати очікування улюбленої родички і заздалегідь придумати, що подарувати сестрі на 25 років.
27.09.2013 4054

Що подарувати дівчині, якій виповнилося 25 років

Що подарувати дівчині, якій виповнилося 25 роківЩо подарувати дівчині на день народження 25 років - практичність перш за все. Купу дрібничок, приємних дрібниць та іншої радості встигли подарувати за минулі роки. Виняток становлять випадки, коли дівчина щось колекціонує. Якщо так, то можна купувати, наприклад, статуетки, скарбнички, монети, м'яку іграшку та інше.
20.09.2013 3140
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт