Feedback

Статті: Тещі

Що подарувати тещі на день народження?

Що подарувати тещі на день народження?Найпростіше, звичайно, дарувати щось для будинку.
08.11.2016 1432

Прикмети дня народження

Прикмети дня народженняВ давнину особлива увага приділялася дню народженню, було дуже поширене ворожіння в день народження. В основному ворожили на картах. До обіду, коли іменинник залишався один в кімнаті, він розкладав колоду карт, а потім читав знаки. Завдяки цьому гаданню можна було дізнатися, що вас чекає в наступному році вашого життя.
08.04.2014 1557

Що подарувати тещі

Що подарувати тещіЯк відомо, хто володіє інформацією, той володіє світом. Красиво оформлена історія походження імені або прізвища - саме та інформація, яка зміцнює дух і додає гордості за свою сім'ю, свій рід. А для тещі і цілого світу не шкода.
20.09.2013 3043

Подарунок для жінки у віці

Подарунок для жінки у віціДля початку треба точно знати, як жінка ставиться до свого віку! Якщо спокійно, то можна сміливо вирушати в Медсервіс, де вам допоможуть підібрати тонометр, масажери для ніг, тіла і голови. Там же вам можуть запропонувати вимірювач нітратів у продуктах. Відмінним подарунком може стати фільтр для води у формі глечика!
Якщо ж дама ніяк не може змиритися, що роки беруть своє, то й зайвий раз згадувати вам про це не варто! Подаруйте щось смачненьке - чаї або каву елітних сортів, а також аксесуари до них - красиві заварнічкі, милі чашечки з блюдцями, млинок для кави та ін.
20.09.2013 2124
Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт