Feedback

Сергій

Значення імені Сергій: Високий, вельмишановний

Походження ім'я Сергій: Ім'я походить від римського родового імені Сергіус.

Сергій - слабкий і хворобливий хлопчик, що доставляє своїм батькам багато турбот. З віком він стає більш міцним, починає займатися спортом. В його характері усе сильніше проявляються мужні риси. Сергій віддає перевагу енергійні дії сентиментальним емоціям, але в нього також зберігається здатність і до співпереживання.
У роботі Сергій проявляє сумлінність, обов'язковість, завжди виконує свої обіцянки і йому не треба двічі нагадувати про щось. Свою думку про оточуючих вважає за краще тримати при собі. Серед захоплень на першому місці музика й кіно. Бере участь у художній самодіяльності. Сергії часто стають акторами, композиторами, художниками.
З рідними і близькими Сергій покладливий і поступливішим, турботливий у відносинах зі своїми батьками. Намагається поводитися так, щоб випадково не нанести образу навколишнім. Зі своїми проблемами Сергій справляється поодинці, не присвячуючи навколишніх у свої душевні переживання.
Сергія залучають спокійні й ласкаві жінки. Дуже охоче бере участь у господарських справах по будинку. Лідерство в сім'ї готовий поступитися дружині, але у важливих питаннях готовий відстоювати свою точку зору. Ревнивий, нерідко в шлюбі складається двічі.

Фоносемантика: Слово Сергій не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Береза

Колір: Сріблястий

Камінь: Перли

День ангела (іменини): 15 січня, 27 січня, 2 квітня, 25 квітня, 1 червня, 6 червня, 11 липня, 18 липня, 25 серпня, 24 вересня, 8 жовтня, 11 жовтня, 20 жовтня, 23 жовтня, 11 листопада, 29 листопада, 11 грудня


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт