Feedback

Микита

Значення імені Микита: Переможець

Походження ім'я Микита: Давньогрецьке ім'я. Покровителем імені є преподобний Микита Сповідник. Будучи ігуменом обителі Мідікійської, він сповідав людей, очищаючи їх душі від гріхів, проповідуючи дійсні цінності і християнську віру; зарахований до лику святих.

Це чоловіки, які знають собі ціну. Вони егоїстичні й цілеспрямовані, вибирають собі мету, йдуть до неї прямим шляхом. Не люблять, щоб ними командували, вони наполегливі, уперті і одночасно, чутливі і ранимі. Зовні схожі на матір, характер же в них батьківський.
Сімейне життя їх складається важко, але, люблячи дітей, воліють не розводитися. Дуже вірні сини.
У цих чоловіків талант від Бога. Вони лідери, правда, це не поширюється на сімейне життя. Друзів у них небагато, Микита позбавлений дипломатичності, не бажає
ні до кого пристосовуватися, і не терпить нічиєї переваги.
«Зимові» - складні в спілкуванні, великі сперечальники. Працьовиті, свої плани продумують до дрібниць. Не терплять довгих розмов по телефону. «Літнім» не дуже щастить в шлюбі, але вони терплячі. Люблять тварин, часто тримають в будинку собаку. Люблять їздити у відрядження й водити свій автомобіль (але не ремонтувати його). Турботливі сини.
Микита відрізняється веселою вдачею, любить галасливі вечірки, танці, подорожує, якщо є така можливість. Микита комунікабельний, чудово ладнає з людьми, проте працювати в колективі не вміє, за вдачею він індивідуаліст, не може підстроюватися під інших, вважаючи за краще діяти самостійно. Гостинний, привабливий для жінок, володіє відчуттям гумору.

Фоносемантика: слово Микита справляє враження чогось ніжного, жіночного, гарячого, тихого, маленького.

Талісман: дзвоник

Колір: фіолетовий

Камінь: гранат

День ангела (іменини): 13 лютого, 4 березня, 2 квітня, 16 квітня, 17 квітня, 13 травня, 17 травня, 27 травня, 2 червня, 5 червня, 6 червня, 10 червня, 30 червня, 4 липня, 7 липня, 22 вересня, 28 вересня, 26 жовтня, 30 грудня


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт