Feedback

Надія

Значення імені Надія: Надія

Походження ім'я Надія: Ім'я запозичене з старослов'янської мови. Давньоруська форма цього імені - надійний.

Надія часто буває єдиною дитиною в сім'ї. Вона дуже рухлива, любить гучні ігри, емоції в неї б'ють через край. Завжди прагне бути в компанії й командувати своїми однолітками. У більш старшому віці характер здобуває чоловічі риси. Вона тверда у своїх намірах, цілеспрямована, не проявляє зайвої чутливості. Їй властивий розрахунок у діях.
Надія здатна на прояв бурхливих почуттів, у неї можуть бути численні романи. Вийшовши заміж, починає вести більш розмірений спосіб життя, стає стриманої й організованою. У відносинах з чоловіком здатна виявити емоційність, але душевні пориви зберігає усередині себе. Намагається займатися конкретною справою й не витрачати даремно час на беззмістовні розмови. У сім'ї займає чільне положення й командує своїм чоловіком, але робить це з тактом і ненастирливо.
Надія більшу частину часу присвячує домашньому господарству. Вона працьовита й все встигає зробити. Дітей учить скромності в поводженні й у побуті. Мати для них беззаперечний авторитет.
У ранньому дитинстві неспокійна, рано відмовляється від грудей, схильна до різних захворювань горла, інфекційних захворювань. У 12-15 років може підхопити дитячі хвороби: вітрянку, свинку. У старості турбують хворі ноги, гінекологічні захворювання. У похилому віці сильно ослаблена нервова система.

Фоносемантика: Слово Надія справляє враження чогось сильного, хороброго, могутнього, великого.

Талісман: Їжак

Колір: Помаранчевий

Камінь: Корал

Зворотній зв'язок : Терезам, Стрільцям і Водоліям.

День ангела (іменини): 30 вересня


Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт