Feedback

Єлизавета

Значення імені Єлизавета: Божа клятва, обітниця Богові

Походження ім'я Єлизавета: Ім'я має давньоєврейське походження

Єлизавета - пустотливий і непосидючий дитина, не може спокійно всидіти навіть однієї хвилини. Вона всюди хоче встигнути, все дізнатися. Однокласники люблять її за веселий характер, вірну дружбу.
Прагне відвідувати всі гуртки рукоділля, які тільки можливі, зуміє зшити плаття для своєї улюбленої ляльки. Намагається створити про себе враження краще, ніж вона є насправді. Їй здається, що люди ставляться до неї гірше, ніж вона того заслуговує, тому, намагаючись самоствердитися, робить іноді екстравагантні вчинки. Самолюбні, імпульсивна. У жіночому суспільстві намагається стати лідером, але з друзями і близькими м'яка і чуйна.
Єлизавета, як правило, приваблива. У неї гарна інтуїція, вона здатна швидко зрозуміти психологію людини і знайти потрібну форму спілкування з ним. У сім'ї вона більше всього прагне до миру і спокою. Спокійно переносить візити численних друзів і родичів, дружить із сусідами. Уміло займається домашнім господарством. Завжди готова задовольнити будь-який кулінарний каприз свого чоловіка. Любить в'язати. Своїй роботі надає другорядне значення, на першому місці у неї сім'я і дім. У перші роки сімейного життя відносини із чоловіком можуть бути кілька напруженими, але з часом всі труднощі зникають.
При наявності успіху в житті проблем зі здоров'ям немає. Слабкий орган - щитовидна залоза.

Фоносемантика: Слово Єлизавета справляє враження чогось хорошого, красивого, світлого, радісного.

Талісман: Бузок

Колір: Бузковий

Камінь: Аметист

Зворотній зв'язок : Раку, Діві, Скорпіонові і Стрільцеві

День ангела (іменини): 7 травня, 5 вересня, 18 вересня, 4 листопада, 31 грудня


Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт