Feedback

Катерина

Значення імені Катерина: походить від грецького слова «катаріос», що означає «чистий», «невинний».

Походження ім'я Катерина: Катерина, у поданні більшості людей, викликає асоціації з «царським» ім'ям, з величавістю і владністю.

Катерина вже в дитинстві виділяється деякою своєрідністю. Вона любить робити запаси, проявляючи при цьому жадібність. Постарається потягти зі стола побільше цукерок і приховати їх у затишному місці, прибере до рук безпритульне яблуко. Самолюбна, насилу переносить чиєсь перевагу. Прагне бути кращою в класі й спілкуватися намагається тільки з «вибраними».
Добре справляється з роботою в будь-якому виді діяльності, особливої переваги якої-небудь професії не віддає.
Схильна вірити астральним прогнозам. Володіє нерішучим характером. Випробовує внутрішній неспокій і тривогу по самих незначних приводів. Вона може здійснювати непередбачувані вчинки, і їй потрібний чоловік, який дав би їй почуття впевненості в собі. Господарськими справами займається по необхідності. Не завжди вдається правильно виховувати дітей.
Біля Катерини постійно перебуває багато шанувальників, але заміж вона довго не виходить. Шукає людину, близьку їй по психологічному складі.
Здоров'я хитке і сильно залежить від стану психіки. Легко піддається стресу. Нервова система нестабільна. Швидко стомлюється, їй необхідний тривалий сон і відпочинок.

Фоносемантика: Слово Катерина справляє враження чогось хорошого.

Талісман: Лотос

Колір: Синій

Камінь: Хризоліт

Зворотній зв'язок : Стрільцеві, Козерогові, Овна і Скорпіону

День ангела (іменини): 7 грудня


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт