Feedback

Денис

Значення імені Денис: Належний Діонісу

Походження ім'я Денис: Це ім'я походить від давньогрецького імені Діонісіос. У міфології Стародавньої Греції Діоніс - бог природи й вина.

Денис росте дуже товариським хлопчиком. Його кращими друзями стають не тільки діти в окрузі, але і сусідські собаки, яких він по дорозі в школу підгодовує бутербродами. Непогано було б купити хлопчикові щеня. Це допомогло б виховувати такі якості, як обов'язковість, працьовитість, турботливість. У школі вчиться добре, але може отримувати зауваження від учителів за неспокійне поведінку.
Денис стає посидючим і акуратним людиною, не позбавленим здібностей. Легко долає всілякі складності в житті. Часто йому посміхається успіх. Може виграти велику суму в лотерею. Денис з дитинства на все життя завзятий колекціонер. Не боїться копіткої роботи. Принциповий. Часто нав'язує свої ідеї оточуючим.
Перший шлюб у Дениса може скластися невдало. Дружина часто вступає в конфлікт з його батьками. З цієї причини молодій сім'ї краще жити окремо. При виборі супутниці життя може в першу чергу керуватися корисливими мотивами. Добре знає ціну грошам.

Фоносемантика: Слово Денис справляє враження чогось доброго, світлого, гарячого, маленького, веселого, активного, радісного.

Талісман: Конвалія

Колір: Сизо-зелений

Камінь: Сапфір

День ангела (іменини): 6 лютого, 28 березня, 29 березня, 4 травня, 19 травня, 25 травня, 31 травня, 14 червня, 16 червня, 8 липня, 9 липня, 17 серпня, 31 серпня, 10 вересня, 12 вересня, 18 вересня, 16 жовтня, 18 жовтня, 28 жовтня, 4 листопада, 14 листопада, 2 грудня, 12 грудня, 30 грудня


Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт