Feedback

Валерій

Значення імені Валерій: Багатий

Походження ім'я Валерій: Ім'я є римським родовим, є версія, що ім'я походить від латинського слова «валі», що означає «бути здоровим». Є інша форма імені - Валеріанович. У Франції поширена форма - Валері.

Характер Валерія з раннього дитинства доставляє батькам багато хвилювань. Валерій любить рухливі ігри, із задоволенням бігає, лазить по деревах. Для гостроти відчуттів він може перебігти дорогу перед близько машиною, вночі відправитися в яке-небудь глухе місце в надії зустріти там привид. Такі забави Валерія можуть викликати в батьків головний біль і прискорене серцебиття. Книги Валерій любить читати відповідні своєї неспокійної натурі. Йому подобаються пригоди й фантастика. Валерій - улюбленець батька. З матір'ю відносини рівні. Він вислуховує всі її повчання, не сперечається, але настанови її виконує не завжди.
У більш старшому віці Валерій наполегливий, серйозно підходить до вибору спеціальності. Має схильність до професій, які дадуть йому можливість більше поїздити по світу. Валерій легко вступає в контакт з незнайомими людьми. У нього міцна психіка й відсутні які-небудь комплекси в поведінці.
Валерій захоплюється спортом. Віддає перевагу єдиноборства. Йому подобаються роботи на городі та на присадибній ділянці. Не відмовиться від можливості мати дачну ділянку, щоб можна було виростити щось своїми руками. Валерію подобається ходити за покупками по магазинах і на базар.
Ретельно підходить до вибору майбутньої дружини. Валерію потрібна жінка з багатим духовним світом, акуратна і охайних в побуті. Пошуки супутниці можуть бути тривалими. Не всі дівчата здатні витримати такий відбір, і самі відмовляються від подальших зустрічей, не дочекавшись швидкого пропозиції. У шлюбі Валерій однолюб і сильно прив'язаний до дружини. З великою ніжністю ставиться до дітей. Не допускає до себе зневажливого ставлення. Завжди розраховує хоча б на невелику частку щирої уваги до себе.

Фоносемантика: Слово Валерій справляє враження чогось величного, гучного, веселого, активного, яскравого, радісного.

Талісман: Каштан

Колір: Лимонний

Камінь: Малахіт

День ангела (іменини): 22 березня, 7 листопада, 20 листопада


Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт