Feedback

Захар

Значення імені Захар: Перекладається з латинської як «Бог пригадав».

Походження ім'я Захар: Ім'я має давньоєврейське походження. На Русі ім'я з'явилося після прийняття християнства, прийшло з Візантії. Ім'я популярно не тільки в Росії, але і в Грузії, а також у Вірменії. Святим заступником є Захарій, один з дванадцяти малих пророків. Він народив

Маленький Захар може годинами збирати і розбирати конструктор. Робить він це тихо й зосереджено. Може принести хворого кошеня і доглядати за ним. Уважний і турботливий стосовно навколишніх його людей.
Його пристрасть - техніка. Нерідко Захари працюють водіями. Гуманітарні спеціальності вибирають рідше. Люблять природу. Ліс, річка, степовий луг - його слабкість. Якщо у нього є клаптик землі, обов'язково посадить там плодові дерева.
Це ім'я обдаровує людину величезною добротою й широкою натурою. Якщо в сім'ї туговато із грішми, краще не посилати його на базар: він не тільки не буде там торгуватися, але й, швидше за все, «забуде» взяти здачу.
Захар товариський і гостинний, із задоволенням запрошує до себе не тільки друзів, але й випадкових попутників. Дружить із сусідами. У недільні дні ви може застати Захара за прибиранням квартири. Він робить це охоче й навіть із натхненням, втягуючи в домашню роботу дітей, бо вважає що праця - кращий спосіб правильного виховання. У сім'ї Захара найчастіше народжуються хлопчики. Контролює навчання дітей, майже не пропускає батьківських зборів. Так само відповідально він ставиться й до своїх батьків.
Захар - любитель сентиментальних історій і фільмів. Людські страждання викликають у нього бажання допомогти, і заради цього він готовий піти на власні незручності, понести певні жертви. Все, що він робить, позбавлено всякої користі.
До Захара часто тягнуться жінки, що пережили нещасну любов, і нерідко буває так, що, сповідалися і знайшовши співчуття, вони стають їхніми дружинами. Одружується Захар пізно й, як правило, на жінці з дитиною. Доброта, м'якість, беззлобно Захара, його природна нездатність до насильства закінчується майже завжди тим, що дружина займає командне положення в сім'ї. У цьому не буде нічого страшного, якщо дружина тактовна, у противному випадку можна травмувати чутливу натуру Захара. Захар не схильний до зради, довіряє дружині, домосід. Майже не п'є.

Фоносемантика: Слово Захар справляє враження чогось шорсткого, мужнього, сильного, холодного.

Талісман: Сова

Колір: Алий

Камінь: Сапфір

Зворотній зв'язок : Овнам, Ракам, Левам і Рибам

День ангела (іменини): 22 січня, 2 лютого, 21 лютого, 24 лютого, 6 березня, 6 квітня, 12 квітня, 4 червня, 10 червня, 10 вересня, 18 вересня, 22 вересня, 3 листопада, 30 листопада, 18 грудня


Привітання для імені: Захар

1.

Поздоровлення з днем ангела Захар

Божої пам'яті представник на Землі,
Вітаємо Захара з Днем Народження
Нехай гостей будинок буде повний,
І сміх дитячий чується в родині.
Нехай негаразди йдуть стороною,
Не застилаючи життя пеленою!
Щастя і радість, здоров'я і сміх,
У роботі нехай буде успіх!
У роботі нехай буде успіх!'
2.

Поздоровлення з днем ангела Захар

Я сьогодні тебе вітаю,
Змін приємних бажаю.
Хай частіше доля, Захар,
Приносить удачі дар!
Як хотілося нехай все складається
І в кращому світлі влаштується!
3.

Поздоровлення з днем ангела Захар

Навіть будучи в Сахарі,
При-вітатиму Захара.
І розгадка тут проста:
Я в нього закохана!

Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт