Feedback

Анастасія

Значення імені Анастасія: Перекладається з грецького як «воскресає», «повернення до життя». Блаженне т

Походження ім'я Анастасія: Ім'я Анастасія є жіночою формою імені Анастас.

Наостанок (зменшувальне ім'я від Анастасії) - найпоширеніше ім'я героїнь російських казок. Дівчинці з таким ім'ям на роду написано бути найкрасивішою, найрозумнішою, найніжнішою. Вона загальна улюблениця й ніколи не обдурить хороших очікувань.
Анастасія росте мрійливою, у неї добре розвинена уява. Вона беззахисна перед злими й хитрими людьми, її можна обдурити й скривдити, тому Наступі необхідні захист і підтримка. Батькам треба докласти певних зусиль, щоб Настя з раннього дитинства привчалася прибирати за собою іграшки, складати книги, допомагати старшим у роботах в будинку. Виховане в дитинстві працьовитість зберігається на все життя.
Здатна пророкувати, передбачати прийдешнє, передбачати події. Здоров'я не дуже хороше. Характерні нездужання на нервовому грунті. Потрібно звертати увагу на підшлункову залозу та нирки. Слід також піклуватися про хребет і кишечнику.
Анастасія може стати хорошою артисткою, вихователем у дитячому саду, лікарем. Її тонкий душевний устрій розташовує людей до довіри, допомагає швидко встановлювати відверті стосунки. Заміж виходить рано. Завоювати серце Анастасії неважко, тому що вона чутлива, її легко зворушити, у неї розвинене почуття жалю. Вибирає сильного, впевненого у своїх силах чоловіка.
Анастасія - віддана й турботлива дружина, кокетування і пошуки пригод на стороні її не приваблюють. Вона хороша господиня, любить прикрашати будинок квітами й витонченими речами. Віддає всю себе дітям, ладить із усіма родичами чоловіка.

Фоносемантика: Слово Анастасія справляє враження чогось хорошого, красивого, простого, гладкого, округлого, світлого, легкого, радісного.

Талісман: Сіамська кішка

Колір: Темно-зелений

Камінь: Малахіт

День ангела (іменини): 4 січня, 23 березня, 28 квітня, 28 травня, 1 червня, 9 червня, 4 липня, 11 листопада, 12 листопада, 26 грудня


Найближчі свята

Всі свята в жовтні

Інформери на Ваш сайт