Feedback

Вероніка

Значення імені Вероніка: Переклад з грецької - «переможна», «несуча перемогу».

Походження ім'я Вероніка: Вероніка - біблійне ім'я, це ім'я жінки з Єрусалиму, яка, згідно з переказами, витерла піт з особи Ісуса, коли він ніс хрест. В Англії розповсюджено як Нікпі, Ронні, Ронко.

Вероніка в дитинстві - боязка, сором'язлива і нерішуча дівчинка. Володіє слабким здоров'ям і надмірною чутливістю - від вигляду крові може навіть втратити свідомість. З віком у характері Вероніки з'являється дратівливість і впертість. У спілкуванні з навколишніми стає більш розкутою і відчуває себе більш вільно в незнайомій обстановці.
Основні риси характеру запозичає у матері, а зовні вона більше схожа на батька. Віддає перевагу чоловіче суспільство. Вероніка - товариська жінка. Зовні вона приваблива, одягається яскраво і помітно. Серед шанувальників вона стає особливо жвавої, її переповнюють емоції. Вероніка добре танцює, любить співати під гітару.
Надзвичайно влюблива й користується в чоловіків приголомшуючим успіхом. Але почуття її непостійні, і вона без жалю може порвати всі відносини зі своїм коханим. У шлюбі прагне верховодити, і якщо чоловік не може з цим змиритися, то, швидше за все шлюб розпадеться.
Швидше за все, буде ідеальною секретаркою. Вона може стати і гарною журналісткою.

Фоносемантика: Слово Вероніка не має виражених фоносемантіческімі характеристиками.

Талісман: Тигр

Колір: Чорний

Камінь: Онікс

День ангела (іменини): 25 липня, 17 жовтня


Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт