Feedback

29 січня 2022

Люди які народилися 29 січня по гороскопу Водолій. В цей день святкують З днем ангела Олени. Також незабаром відзначатимуть свята З днем ангела Анжеліки, Міжнародний день ювеліра 2022, З днем ангела Інни, Міжнародний день бойскаута 2022. Іменини 29 січня у таких людей як Максим, Петро.

Найближчі свята

 • 29 січня

  З днем ангела Олени 7 привітань

  28 січня день Ангела Олени. Ім'я Олена походить від імені грецького бога сонця Геліоса. У перекладі з грецької це воно означає "сонячне світло" або "сонячний промінь".
  7 днів до свята

 • 30 січня

  З днем ангела Анжеліки 9 привітань

  Ім’я Анжеліка означає «ангельська». За однією версією, воно походить від грецького слова «ангел, вісник». За іншою теорією, коріння цього імені латинське конкретно древнє слово angelicus.
  8 днів до свята

 • 31 січня

  Міжнародний день ювеліра 2022 - 64 привітаньМіжнародний день ювеліра 2022 64 привітань

  31 січня свткують день ювеліра. Професія ювеліра — одна з найдавніших, адже прикрашати себе люди любили завжди.
  9 днів до свята

 • 2 лютого

  З днем ангела Інни 7 привітань

  2 лютого день ангела Інни. З латинської ім'я Інна трактується як «плаваюча», «бурхливий потік». За часів Скіфії цим ім’ям називали чоловіків. Тепер це жіноче ім’я вживається в багатьох країнах: Україна, Білорусь, Росія, Польща та інші.
  11 днів до свята

 • 5 лютого

  Міжнародний день бойскаута 2022 - 13 привітаньМіжнародний день бойскаута 2022 13 привітань

  5 лютого в усьому світі святкується Міжнародний день бойскаутів.
  14 днів до свята

День ангела (іменини) 29 січня 2022

МаксимМаксим не доставляє батькам і вчителям ніяких турбот. Він добре вчиться, у нього нормальні відносини з однолітками. Читає різні книги, і в нього розвивається багата уява. Із задоволенням ходить у театр на дитячі...
ПетроЙого цікавить усе: навіщо будують гнізда пташки, де вночі перебувають трамваї, як влаштований будильник. Маленький Петро музично обдарований, у нього може бути непоганий голос. Батькам було б непогано влаштувати сина...
Найближчі свята

Всі свята в січні

Інформери на Ваш сайт