Feedback

29 липня 2021

Люди які народилися 29 липня по гороскопу Лев. В цей день святкують З Днем ангела Марти, З днем ангела Юлії, З днем ангела Тіни. Також незабаром відзначатимуть свята День системного адміністратора 2022, З Днем ангела Маргарити. Іменини 29 липня у таких людей як Валентина, Павло, Юлія.

Найближчі свята

 • 29 липня

  З Днем ангела Марти 75 привітань

  29 липня — день ангела у Марти. Ім’я має католицькі та єврейські коріння. Це старовинне єврейське ім’я в перекладі означає «господиня», «пані» або «наставниця». Українська вимова імені — Марфа.

 • З днем ангела Юлії 50 привітань

  29 липня — день ангела святкує Юлія. Юлія - це східноєвропейське жіноче ім'я, яке походить з давньогрецької або з латини. Давньогрецький варіант означає «пухнаста», «хвиляста», а латинський – «липнева» або «та, що з роду Юліїв».

 • З днем ангела Тіни 16 привітань

  У Україні — на відміну від мусульманських і європейських країн — ім’я Тіна набуло самостійність недавно. Вчені, які вивчають етимологію імен, пропонують кілька теорій походження цього імені:
  Латинська версія: з мови стародавніх римлян Тіна перекладається як «сильна», «здорова».
  Арабською Тіна (تينة) означає “інжир”.
  Тіна є формою грузинського імені Тінатін і означає «відблиск сонця», «мерехтливий промінь».

 • 30 липня

  День системного адміністратора 2022 - 14 привітаньДень системного адміністратора 2022 14 привітань

  У останню п'ятницю липня адміністратори корпоративних і домашніх мереж, баз даних, поштових систем, програмних комплексів відзначають своє професійне свято.

 • З Днем ангела Маргарити 45 привітань

  30 липня день ангела Рити. В перекладі з латині ім’я Рита означає перлина. Якщо враховувати індійське коріння, то його можна перевести як смілива.

День ангела (іменини) 29 липня 2021

ВалентинаЗ раннього дитинства в Валентині помітна доброта. Вона здатна поділитися із близькими всім, що у неї є. Погоджуючись допомогти, вона може створити собі додаткові труднощі, але сприйме це як саме собою зрозуміле. За своє ...
ПавлоПавло - добра й чуйна дитина. Він з більшим бажанням буде допомагати матері доглядати за молодшим братом або сестричкою. Ніколи не порушить заборон дорослих і буде переконувати своїх друзів не переступати рамки...
ЮліяЮлія - дуже ранима і обідчівий дитина. Настрій у неї може мінятися миттєво. З веселої й життєрадісної дівчинки вона перетворюється в скривджену й мляву. Коли вона не в дусі, краще її не чіпати, вона має здатність сама...

Гороскоп на 29 липня 2021

Овен
Телець
Близнюки
Рак
Лев
Діва
Терези
Скорпіон
Стрілець
Козеріг
Водолій
Риби
Найближчі свята

Всі свята в вересні

Інформери на Ваш сайт