Feedback

28 лютого 2018

Люди які народилися 28 лютого по гороскопу Риби. В цей день святкують День штурманської служби авіації України. Також незабаром відзначатимуть свята Всесвітній день цивільної оборони, День сержанта, Всесвітній день письменника, 8 Березня міжнародний жіночий день. Іменини 28 лютого у таких людей як Афанасій.

Найближчі свята

 • 28 лютого

  День штурманської служби авіації України - 12 поздоровленьДень штурманської служби авіації України 12 поздоровлень

  День штурманської служби авіації на Україні з'явився недавно - в 2008 році. Згідно з наказом міністра оборони він повинен святкуватися щорічно 28 лютого. Мета внесення в календар нової дати, як зазначається в офіційних документах, - підтримати престиж штурманської служби авіації Збройних сил України. Також ця акція спрямована на «стимулювання військовослужбовців до сумлінного виконання службових обов'язків, розвиток авіаційних традицій та поліпшення військово-патріотичного виховання». Чому в якості дати свята обрано саме 28 лютого, не повідомляється, але днем народження штурманської служби в Росії (а значить, і на Україні, що входила тоді до складу нашої країни) вважається 24 березня 1916 року.
  2 дня до свята

 • 1 березня

  Всесвітній день цивільної оборони - 39 поздоровленьВсесвітній день цивільної оборони 39 поздоровлень

  Всесвітній день цивільної оборони — всесвітній день цивільної оборони відзначається 1 березня з метою пропаганди знань про цивільну оборону і підняття престижу національних рятувальних служб.
  3 дня до свята

 • День сержанта - 1 поздоровленьДень сержанта 1 поздоровлень

  День сержанта в Україні відзначається згідно з наказом Міністра оборони від 10 лютого 2009 року. Це професійне свято було введено з метою підтримки і підвищення престижу військової служби за контрактом на посаді сержантського і старшинського складу, а також подальшого патріотичного виховання військових кадрів України.
  3 дня до свята

 • 3 березня

  Всесвітній день письменника - 20 поздоровленьВсесвітній день письменника 20 поздоровлень

  Всесвітній день письменника відзначається за рішенням 48-го конгресу Міжнародного ПЕН-клубу, що відбувся 12-18 січня 1986 року. ПЕН-клуб був заснований в 1921 році.
  5 днів до свята

 • 8 березня

  8 Березня міжнародний жіночий день - 11 поздоровлень8 Березня міжнародний жіночий день 11 поздоровлень

  8 березня - свято, яке традиційно вважається днем жіноцтва. В Україні, Росії, Білорусі та інших республіках пост-радянського простору це свято називають днем жіночої солідарності, крім того - Міжнародним. 8 березня є офіційним вихідним днем в Україні, Росії, Азербайджані, Белорусі, Грузії, Казахстані, Киргизстані, Македонії, Молдові, Таджикистані, Туркменістані, а також в Монголії та В'єтнамі.
  10 днів до свята

День ангела (іменини) 28 лютого 2018

Афанасій...
Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт