Feedback

15 березня 2024

Люди які народилися 15 березня по гороскопу Риби. В цей день святкують День споживача 2024, День ангела Арсена, З Днем Ангела Богдана. Також незабаром відзначатимуть свята З Днем ангела Каміли, День комунальника України 2025. Іменини 15 березня у таких людей як Василь, Агафон.

Найближчі свята

 • 15 березня

  День споживача 2024 - 52 привітаньДень споживача 2024 52 привітань

  Щорічне проведення Всесвітнього Дня прав споживача, який відзначається з 1983 року дозволяє підтримати міжнародний рух споживачів і національні союзи споживачів у їх намаганнях відстоювати інтереси та права споживачів і привернути увагу світової спільноти до найбільш актуальних питань відповідної сфери.

 • День ангела Арсена 18 привітань

  15 березня день ангела Арсена. Ім'я Арсеній у перекладі з давньогрецької означає мужній. Святий покровитель іменинника – преподобний Арсеній Комельський.

 • З Днем Ангела Богдана 6 привітань

  15 березня день ангела Богдана. Ім'я прийшло до нас зі старослов’янської мови,і перекладається як Божий дар. Воно складається з двох коренів - "Бог" і "давати". Вважається, що значення імені Богдан - "Богом даний".

 • 16 березня

  З Днем ангела Каміли 10 привітань

  У перекладі з грецької це ім’я означає народжена в знатній сім’ї, а з латинської його можна перевести як служниця храму, бездоганна. У Німеччині та Голландії Камілла означає ромашка.

 • 17 березня

  День комунальника України 2025 - 49 привітаньДень комунальника України 2025 49 привітань

  День комунальника − професійне свято, яке традиційно відзначається кожної третьої неділі березня. Цей святковий день присвячений усім працівникам житлово-комунальних господарств, які виконують вкрай необхідну справу – забезпечення життєдіяльності міст, надання різних послуг. Саме працівники цієї галузі роблять все можливе для того, щоб життя кожного було комфортним, зручним та безпечним.

День ангела (іменини) 15 березня 2024

ВасильВасиль у дитинстві дуже любить возитися зі звірятками і пташками, ніколи не скривдить беззахисну істоту. Вася - улюбленець бабусь і дідусів. Йому постійно необхідно перебувати в товаристві однолітків. Спілкування з...
Агафон...
Найближчі свята

Всі свята в травні

Інформери на Ваш сайт

Ми в соціальних мережах