Feedback

14 травня 2025

Люди які народилися 14 травня по гороскопу Телець. Незабаром відзначатимуться свята З Днем вишиванки, Міжнародний день сімей 2023, З Днем ангела Гліба, З Днем ангела Захара, Міжнародний день електрозв'язку (інформаційного суспільства) 2024. Іменини 14 травня у таких людей як Тамара, Макар, Юхим.

Найближчі свята

 • 15 травня

  З Днем вишиванки 2025 9 привітань

  День вишиванки в Україні відзначається щорічно - в третій четвер травня. Це не державне свято і в цей день немає офіційного вихідного дня. Вперше день української вишиванки відзначили у 2006 році в Чернівцях. Студентка місцевого університету запропонувала своїм друзям прийти на лекції у вишитих сорочках.
  Ідею несподівано підтримали всі студенти університету та викладачі. Кілька років свято відзначали тільки в Чернівцях, а потім традиція почала поширюватися в інших містах України.
  299 днів до свята

 • Міжнародний день сімей 2023 2025 - 60 привітаньМіжнародний день сімей 2023 2025 60 привітань

  Відзначаємо День сім'ї 15 травня і вітаємо наші сім'ї зі святом!
  299 днів до свята

 • З Днем ангела Гліба 2025 19 привітань

  15 травня День ангела Гліба. Ім’я Гліб означає улюбленець Богів, спадкоємець. Існують дві версії його походження, згідно з першою, ім’я прийшло їз давньоскандинавської культури. Друга версія виходить зі старослов’янської культури, цією формою називали хлопчиків з сімей, які ставилися до низького соціального шару. В перекладі воно означає земля, грунт, рілля.
  299 днів до свята

 • З Днем ангела Захара 2025 11 привітань

  15 травня день іменин Захара. Ім’я Захар має давньоєврейське походження. У перекладі воно означає “пам’ять Господнього”, “той, хто пам’ятає Бога”.
  299 днів до свята

 • 17 травня

  Міжнародний день електрозв'язку (інформаційного суспільства) 2024 2025 - 12 привітаньМіжнародний день електрозв'язку (інформаційного суспільства) 2024 2025 12 привітань

  Всесвітній день електрозв'язку та інформаційного суспільства відзначають щорічно 17 травня, у день підписання першої Міжнародної телеграфної конвенції і створення Міжнародного союзу електрозв'язку.
  301 днів до свята

День ангела (іменини) 14 травня 2025

ТамараТамара з дитинства прагне до розмаїтості в житті. Вона не може подовгу читати книжку, швидко втрачає інтерес до ігор. У той же час їй властиві допитливість і цікавість. Тамара - досить артистична натура, їй подобається...
МакарМакар з народження дається багато те, про що інші мріють протягом довгих років. На жаль, не всі Макари здатні по достоїнству оцінити цей дар, тому він нерідко розтрачується даремно. Це здібні і разом з тим вперті діти з...
ЮхимЗовні Юхим схожий на матір. У нього чутлива нервова система - раптово вискочила з-за рогу з гавкотом собака може викликати у нього заїкання або нервовий тик. Допустимість також захворювань травної системи. Батькам...
Найближчі свята

Всі свята в липні

Інформери на Ваш сайт

Ми в соціальних мережах