Feedback

10 серпня 2022

Люди які народилися 10 серпня по гороскопу Лев. Незабаром відзначатимуться свята З днем ангела Єлизавети, День фізкультурника України 2023, З днем ангела Діани, День працівників ветеринарної медицини 2023, День будівельника України 2023. Іменини 10 серпня у таких людей як Ірина, Павло, Юхим.

Найближчі свята

 • 12 серпня

  З днем ангела Єлизавети 93 привітань

  12 вересня - День ангела Лізи. Воно перекладається як “обіцянка Богу”, “шанує Бога”. Спочатку слово вимовлялося як Елішева.
  4 дня до свята

 • 13 серпня

  День фізкультурника України 2023 - 2 привітаньДень фізкультурника України 2023 2 привітань

  Свято здорового способу життя - День фізкультурника, бере свій початок з незабутніх 80-х років. На передодні його офіційного виникнення в СРСР були проведені перші, історичні Олімпійські ігри на території сучасної Східної Європи.
  5 днів до свята

 • З днем ангела Діани 109 привітань

  13 серпня День ангела Діани. Діана - божественна (від латинського deus — бог). У давньоримському пантеоні - богиня Місяця й полювання, у давньогрецькому пантеоні Діані відповідає Артеміда.
  5 днів до свята

 • 14 серпня

  День працівників ветеринарної медицини 2023 - 15 привітаньДень працівників ветеринарної медицини 2023 15 привітань

  Складність і багатогранність завдань сучасної ветеринарії полягає в необхідності захисту тварин від різних хвороб. Саме цій діяльності присвячено свято день працівника ветеренарної медицини.
  6 днів до свята

 • День будівельника України 2023 - 27 привітаньДень будівельника України 2023 27 привітань

  У цей день відзначається професійне свято працівників будівництва і промисловості будівельних матеріалів.
  6 днів до свята

День ангела (іменини) 10 серпня 2022

ІринаУ дитячі роки Ірина самостійна й рішуча. Прагне більше перебувати в суспільстві батька, ніж матері. Має хороші здібності, і навчання не жадає від її особливих зусиль. Здатна реально підходити до оцінки навколишньої її...
ПавлоПавло - добра й чуйна дитина. Він з більшим бажанням буде допомагати матері доглядати за молодшим братом або сестричкою. Ніколи не порушить заборон дорослих і буде переконувати своїх друзів не переступати рамки...
ЮхимЗовні Юхим схожий на матір. У нього чутлива нервова система - раптово вискочила з-за рогу з гавкотом собака може викликати у нього заїкання або нервовий тик. Допустимість також захворювань травної системи. Батькам...
Найближчі свята

Всі свята в серпні

Інформери на Ваш сайт