Feedback

9 березня 2025

Люди які народилися 9 березня по гороскопу Риби. В цей день святкують День ді-джея (World DJ Day) 2025, День пам’яті Тараса Григоровича Шевченка 2024. Також незабаром відзначатимуть свята З днем ангела Євдокії, З днем ангела Кіри, З днем ангела Марини. Іменини 9 березня у таких людей як Іван.

Найближчі свята

 • 9 березня

  День ді-джея (World DJ Day) 2025 2025 - 78 привітаньДень ді-джея (World DJ Day) 2025 2025 78 привітань

  World DJ Day – це не тільки офіційне свято, але і важлива благодійна подія, яка відбувається від імені міжнародної клубної індустрії з 2002 року. Кожного року 9 березня в рамках Дня Ді-джея в усьому світі проходить благодійна акція на допомогу дитячим організаціям.
  Ініціаторами акції виступають фонд World DJ Fund і організація Nordoff Robbins Music Therapy, яка використовує музику для лікування дітей та дорослих. Весь прибуток, отриманий ді-джеями, клубами, радіостанціями і рекорд лейб лами в цей день направляється в різні міжнародні дитячі фонди і заклади.
  На протязі кількох років щорічну традицію Dj-благодійності підтримують відомі мас-медіа - - MTV, Radio 1, Galaxy, Mixmag, DJ, Muzik,Hello, Face, Loaded і FHM, а також такі зірки світової танцювальної сцени - Pete Tong, Danny Tenaglia, Sasha, Dave Seaman, Paul Oakenfold, Paul Van Dyk, Carl Cox, Seb Fontaine, Sister Bliss і багато інших.
  258 днів до свята

 • День пам’яті Тараса Григоровича Шевченка 2024 2025 - 4 привітаньДень пам’яті Тараса Григоровича Шевченка 2024 2025 4 привітань

  9-10 березня щорічно українці вшановують пам’ять Великого Кобзаря, українського поета, письменника, художника, громадського діяча, філософа, політика, фольклориста, людини, яка присвятила своє життя збереженню і поширенню самобутньої народної мудрості тісно пов’язаній з стародавньою козацькою культурою і звичаями України.
  258 днів до свята

 • 13 березня

  З днем ангела Євдокії 2025 6 привітань

  14 березня вшановують Преподобну Євдокію, або у народі Явдохи. Ім'я прийшло з Візантії від слова «еудокіа», а в перекладі воно означає «благовоління». Коли християнство поширилося на Русі, ім'я теж стало популярним. Часто ще є форма Явдоха. Це ім'я означало буквально «життєславна» і звучало як Явдоня. Асоціюється це ім'я з покровительством земної природи і знаменує пробудження життєвої сили землі.
  262 днів до свята

 • З днем ангела Кіри 2025 6 привітань

  13 березня день ангела Кіри. У перекладі з давньогрецького Кіра означає пані, володарка.Відома версія походження цього імені від Перської, що означає престол, Сонце. З ірландського воно перекладається, як темноволоса, а на санскриті Кіра звучить як промінь світла.
  262 днів до свята

 • З днем ангела Марини 2025 11 привітань

  13 березня день ангела Марини. Ім’я Марина походить від латинського слова "marinus", що в перекладі означає "морська".
  262 днів до свята

День ангела (іменини) 9 березня 2025

ІванХлопчики з таким розповсюдженим ім'ям можуть мати самий різний характер. Вони можуть бути тихими й непримітними, можуть бути непосидами і Буянов. У Іванах можливе сполучення найрізноманітніших якостей: сили й...
Найближчі свята

Всі свята в червні

Інформери на Ваш сайт

Ми в соціальних мережах