Feedback

Прозове вітання працівникам цивільної оборони

Шановні працівники та ветерани цивільного захисту !
Данина і шана тим, хто за часів Великої Вітчизняної війни самовіддано працював разом із населенням країни, усуваючи наслідки німецької агресії; хто наводив мости і переправи для військ, відбудовував зруйновані міста і села, створював умови для мирного і спокійного життя.
Це данина і шана тим, хто в лиху годину Чорнобиля самовіддано і жертовно протистояв руйнівній силі радіації, покладаючи життя і здоров’я заради прийдешніх поколінь та їх безпеки, рятуючи людство від наслідків катастрофи планетарного масштабу.
Це данина і шана тим, хто в останні десятиліття ліквідовував наслідки стихій природного характеру і техногенних катастроф, зокрема Скнилівської трагедії; хто працював і надалі працює над попередженням надзвичайних ситуацій.
Нині Ви гідно виконуєте свій почесний обов’язок, відстоюючи щодня право на людське життя у найрізноманітніших екстремальних ситуаціях, створюючи населенню умови безпечного проживання.
Від щирого серця вітаю всіх Вас, шановні працівники та ветерани цивільного захисту області, а також Ваші родини, із професійним святом – Днем працівників цивільного захисту. Бажаю Вам міцного здоров’я, творчої наснаги і мужності у Вашій нелегкій праці та великого людського щастя.
Нехай невичерпна енергія, високий професіоналізм, дбайливе ставлення до людей будуть постійними супутниками у Вашій діяльності.
Хай завжди з Вами будуть віра, надія, любов, людська вдячність і Божа ласка!»Найближчі свята