Шановні козаки!
Дозвольте мені сьогодні поздоровити Вас з Днем Українського козацтва! Нехай вже давно минули дні Запорізької Січі, але козацтво існує, як живиться в кожній людини прагнення до вільного та незалежного життя. Врешті решт, козацтво – це стародавній український варіант демократії, це втілення прагнення нашого народу на самовираження та національний суверенітет. У глибині душі кожного українця живе козак: воїн, який нічого не боїться і за рідну землю без роздумів віддасть своє життя.
Отже всіх козаків ще раз вітаю зі святом, і бажаю міцного козацького здоров'я, незламної волі до перемоги та патріотичного духу, який допоможе долати будь-які перешкоди!
Слава Україні!
Цікаві статті
-
![На Покрову дівчата про шлюб просять](/im/1.gif)
Свято Покрови Пресвятої Богородиці має велику популярність. Дівчата просять про шлюб, а чоловіки святкують день ... 4569
-
![Прийшла Покрова – сиди, вдома. Передбачення на Покрову](/im/1.gif)
14 жовтня православні та греко-католики відзначають свято Покрови Пресвятої Богородиці або, як кажуть в народі, Святої Покрови – головне християнське свято ... 2624
-
![День заснування УПА та Козацька Покрова](/im/1.gif)
Найбільшим і найзначущим святом була Покрова для ... 2097
Всі статті