Feedback

Врач-лаборант

10.08.2016 90
Посада лаборанта затребувана в поліклініках, вузах, училищах, станціях переливання крові, санітарно-епідеміологічних службах, центрах стандартизації і метрології. Основним обов'язком лікаря-лаборанта є проведення лабораторних аналізів різних продуктів життєдіяльності людини. Дані, які отримує лаборант, допомагають лікареві виявити діагноз і призначити правильне лікування. Лаборанти часто займаються науковою діяльністю, аналізують і систематизують отримані дані, ведуть статистику захворювань. Професія лікаря-лаборанта вимагає таких якостей, як: схильність до досліджень, спостережливість, акуратність, відповідальність і дисциплінованість. На думку фахівців, робота одночасно цікава і небезпечна. Небезпечна тому, що доводиться працювати з бактеріями, вірусами або шкідливими речовинами. Цікава тому, що постійно розвиваєшся і робиш невеликі відкриття.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 323

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 299

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 261

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт