Feedback

Лікар-ревматолог

09.08.2016 66
Ревматологи працюють в поліклініках і спеціалізованих лікарнях, науково-дослідних і науково-практичних центрах.
Ревматологія - це розділ терапії, в якому вивчаються хвороби кістково-м'язової системи. До ревматичних хвороб відносяться: ревматизм, артрит, остеоартроз, системний червоний вовчак, васкуліт, остеопороз, хвороба Бехтєрєва, дерматоміозит, поліміозит, системний склероз та інші. Напрямків велика кількість, таким хворобам схильний кожен другий житель планети. І головне завдання ревматолога - вчасно діагностувати хворобу і призначити лікування. Ревматолог вивчає патологічні процеси, виявляє вогнища інфекція, встановлює причину захворювання. Лікар призначає аналізи крові, УЗД, електрокардіограму і інші процедури. Потім визначає діагноз і призначає лікування. Однак хвороби, якими займається ревматолог, найчастіше носять хронічний характер. Адже більшість пацієнтів звертаються за допомогою надто пізно. А тому лікування носить тривалий і системний характер.
У професії лікаря-ревматолога важливі хороший інтелект, розвинена моторика рук, методичність, відповідальність, бажання допомагати людям і впевненість у власних силах.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 338

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 313

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 273

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт