Feedback

Лікар-флеболог

09.08.2016 57
Флебологи працюють в поліклініках і спеціалізованих медичних центрах, в приватних клініках і відділеннях судинної хірургії в багатопрофільних лікарнях.
Вени - це великі кровоносні судини, кров по венах прямує до серця від тканин і органів. Венозна система досить складна, і кожен елемент тут повинен працювати як годинник. Іноді в венах відбувається збій, наприклад, через тромбу, відтік крові сповільнюється. Найчастіше цим страждають вени на ногах. При виникненні будь-яких проблем на допомогу приходить лікар-флеболог. Для постановки діагнозу флебологу необхідно оглянути пацієнта, провести апаратне дослідження, виявити захворювання і призначити відповідне лікування. В роботі лікаря-флеболога важливі: високий інтелектуальний рівень, схильність до самоосвіти, висока ступінь відповідальності, співчуття до пацієнтів, впевненість у власних силах, хороша моторика рук.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opsЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 323

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 299

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 261

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт