Feedback

Військово-польовий хірург

09.08.2016 61
Головне завдання військово-польового хірурга - надати своєчасну медичну хірургічну допомогу на поле бою, допомогти пораненим оговтатися від травм і каліцтв. Хірург проводить операції, розробляє нові методи лікування. Правда, в даному випадку акцент, перш за все, робиться на збереження життя за всяку ціну і переміщення пораненого в військовий госпіталь. Фактично, робота військового хірурга схожа на професію лікаря швидкої допомоги, але набагато складніше через високого відсотка важких травм, нанесених бойовою зброєю. Крім операцій військово-польовий хірург організовує допомогу пораненим, визначає доцільність надання медичної допомоги. У професії важливі такі якості, як: відважність, готовність працювати довгий час в гарячих точках, почуття жалю, комунікабельність, лідерські якості, стресостійкість та вміння знаходити виважені рішення в екстрених ситуаціях.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 349

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 325

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 281

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт