Feedback

Імунолог

08.08.2016 47
Імунологи працюють в установах охорони здоров'я, науково-дослідних інститутах, вищих навчальних закладах, профілактичних медичних центрах.
Головним завданням лікаря-імунолога є лікування пацієнтів, які відчувають проблеми з імунною системою. Наслідком таких проблем є різні патології, захворювання і розлади найбільш слабких органів. Лікар проводить комплексну діагностику, призначає лікування, в деяких випадках розробляє профілактичні заходи. В обов'язки лікаря також входять: визначення потреби у вакцинації на певній ділянці, організація профілактичних щеплень, контроль якості та повноти охоплення проведення щеплень, навчання і консультування лікарів на тему заходів зміцнення імунітету.
Важливими якості в роботі імунолога є: відповідальність, міцне здоров'я, бажання допомагати людям, схильність до природничих наук, стресостійкість, чесність і порядність.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 337

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 313

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 273

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт