Feedback

Рентгенолог

08.08.2016 98
Рентгенологи працюють в лікарнях, муніципальних і комерційних спеціалізованих клініках, науково-дослідних інститутах і діагностичних центрах.
Наука рентгенологія вивчає вплив рентгенівських променів на організм людини, а також аспекти їх використання при лікуванні. Лікар-рентгенолог займається діагностикою, тобто аналізує отримані дані і видає висновок для лікуючого лікаря. Проблеми суглобів, судин, внутрішніх органів, наявність пухлин - все це повинен вміти бачити рентгенолог. Однак фахівцеві важко однаково добре розбиратися у всіх системах органів, тому найчастіше рентгенологи спеціалізуються в певних областях. Існує безліч методів променевої діагностики: рентгенографія, рентгеноскопія, томографія та ін. Томографія - це саме передовий напрямок рентгенології. Його дані можна обробляти на комп'ютері і зберігати зображення на цифровому носії, в той час як традиційні рентгенівські знімки отримують тільки на спеціальній плівці. Загалом, сучасна рентгенологія - це знання лікаря плюс високі технології. Такий синтез дозволяє з високою точністю визначити діагноз хворого і призначити ефективне лікування. У професії дуже важливими якостями є: підвищена відповідальність, аналітичне мислення, вміння приймати правильні та виважені рішення на основі отриманої інформації, схильність до копіткій праці, відмінна пам'ять і прагнення до постійного розвитку.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: proЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 278

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 270

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 236

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт