Feedback

Венеролог

05.08.2016 115
Венеролог спеціалізується на вивченні та лікуванні інфекційних захворювань, які передаються статевим шляхом. Венеролога в своїй діяльності доводиться стикатися з величезною кількістю вірусних захворювань, список яких може налічувати сотні різних захворювань. І кожне захворювання необхідно знати, правильно діагностувати і призначати правильне лікування. Багато хвороб несуть великі загрози всьому людському організму. При цьому лікаря венеролога необхідно вивчати не тільки область вірусології, але і інші медичні сфери, які перетинаються з цією областю. Від знань венеролога в буквальному сенсі слова може залежати життя хворого. У професії венеролога, як і в справі будь-якого лікаря, потрібні такі якості, як: аналітичний розум, почуття жалю, бажання допомогти пацієнтові, охайність, відповідальність і уважність, емоційна стійкість і доброзичливість.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 325

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 299

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 261

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт