Feedback

Аніматор

02.08.2016 207
Професія аніматора затребувана в готелях і будинках відпочинку, в дитячих садах, торгових центрах, виставках, ресторанах і нічних клубах. Професія аніматора має кілька напрямків, кожне з яких вимагає певних навичок і знань. Наприклад, дитячий аніматор - це фахівець з проведення свят для дітей 3-14 років. Це особливий напрямок, що вимагає вміння спілкуватися з маленькими людьми, з огляду на їх характер, інтереси і поведінку. Аніматор на корпоративних заходах - це фахівець в області тімбілдінга зі знаннями психології, корпоративної культури. Він проводить конкурси, випробування, ігри, допомагає ведучому або інструктору зібрати і організувати учасників. У туристичній сфері анімація - це універсальне поняття. Тут фахівець - і актор, і танцюрист, і тренер.
У професії аніматора важливі такі якості, як: комунікабельність, активна життєва позиція, позитивність, вміння знаходити спільну мову з іншими людьми, приваблива зовнішність, міцне здоров'я, стійкість до стресів, пластичність, акторські здібності, відсутність боязні сцени і глядачів.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День працівників культури і аматорів народного мистецтва, в якому знаходиться 96 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Аніматор

  Аніматор

  Аніматор - кваліфікований фахівець, який виступає перед публікою на концертах, святах, банкетах, курортах з метою підняти гостям настрій і підтримати його на протязі всього відпочинку або ... 206

 • Віджей

  Віджей

  Віджей (від англ «відео-жокей». - Відео-жокей) - фахівець по роботі з ... 203

 • Манекенниця

  Манекенниця

  Манекенниця - професійна модель, яка позує для рекламних роликів, кліпів, журналів, бере участь в показах з метою просування модного одягу і ... 264

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в березні

Інформери на Ваш сайт