Feedback

Як правильно вийти з Великоднього посту

21.01.2014 194
Великодній піст називається Великим від того, що він триває найдовше. Зрозуміло, що після довгого обмеження в їжі, людина не може дуже швидко повернутися до звичайного стилю харчування. Отже як правильно вийти з посту.

Святкувати варто почати тільки за сніданком. Постарайтеся , щоб ваш сніданок був максимально простий, але в той же самий час святковим. Яйця краще відварювати не круто, обов'язково каша, або як її називають по -іншому - кутя . Приготувати її дуже просто - відваріть рис, розчиніть у ньому мед, додайте родзинки і свіжі фрукти.

Обід теж постарайтеся не робити дуже важким, пам'ятайте про те, яке навантаження ви даєте для свого організму. Можна обмежитися легким супом, а в місці з тим смачно, легке і корисно.

Намагайтеся пити якомога більше натуральних соків і не вживати солодкого. Не переборщуйте з печеним - це теж дуже важкий продукт. Не забувайте найголовніше правило, при правильному підході до справи їсти можна все, але потроху.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 83 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 721

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 438

 • А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  А тобі відомо, що писанка вміє говорити?!

  Вона може передавати нам послання з минувшини наших предків, може виразити наші найщиріші побажання рідним і близьким людям, попросити вибачення, привітати, розповісти про найтепліші почуття любові, ніжності, ... 713

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в грудні

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком