Feedback

Як відзначають своє свято студенти в інших країнах?

14.01.2014 211
У іноземних студентів немає особливих традицій і звичаїв святкування цього дн , але тим не менше:
Бельгійські студенти небайдужі до будь-яких студентських свят. Успішне закінчення сесії - гарний привід для зустрічей друзів. У цій країні люблять збиратися компанії давніх знайомих, найчастіше по 7-8 чоловік. Найпопулярніше місце проведення свят - бари. На природу, точніше на пікніки, бельгійські студенти виїжджають украй рідко: так чинять, в основному, люди старшого віку. Що стосується проведення самих свят, то на відміну від наших студентів, бельгійці не дуже полюбляють співати, хоча послухати сучасну музику зовсім не проти.

Студенти в Данії воліють проводити свята в колі найближчих і вірних друзів. Зазвичай вдень вони збираються у когось удома, жартують, співають пісні, іноді під гітару, а ввечері відправляються компанією в бар. З алкогольних напоїв датчани найчастіше віддають перевагу пиву, намагаючись зробити свято приємним, душевним і в міру веселим. Цікава традиція існує у студентів - випускників гімназій. У день закінчення навчання в сім'ї випускника беруть напрокат велику машину, що нагадує вантажівку, і весь вечір катаються по вулицях. У машині всі члени сім'ї співають пісні, після чого гуляння продовжується удома або в барі.

Американці у всьому люблять свободу. Можливо, тому студентам в Америці подобається відпочивати з друзями, зі своїм хлопцем або подружкою за містом, на природі. Втім , багато хто з них воліють ходити в дорогі клуби або ресторани, адже більшість американських студентів із забезпечених сімей. Вони можуть дозволити замовити собі бренді або мартіні і все, що захочуть. Словом, де і як відсвяткувати подію, для них не проблема. Головне, вони завжди намагаються робити те, що їм подобається.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День студента, в якому знаходиться 144 поздоровлень на всі випадки життя.
Цікаві статті

 • Як відзначають день студента в різних країнах

  Як відзначають день студента в різних країнах

  День студента в різних країнах. День студента Греції, Фінляндії, ... 499

 • Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента

  Як відсвяткувати День Студента. Кожен студент знає що за свято День студента. У цей день вся молодь, а саме студенти розбрідається, хто куди щоб ​​весело відзначити це свято. Але багато хто вже заздалегідь ламають голови куди піти і з ким відзначити. У цій статті ми ... 528

 • Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента

  Конкурси до дня студента. Якщо ви вирішили відсвяткувати день студента великою приватною компанією, то вам просто необхідно придумати, чим ви будете займатися. Пропонуємо вам кілька конкурсів , які дуже добре підійдуть для цього ... 900

Всі статті