Feedback

Що подарувати юристу?

08.10.2013 1841
Що ж подарувати працівникам закону? Якщо у Вас є родичі, друзі або знайомі, які працюють у цій сфері, не пропустіть можливість привітати їх і піднести тематичний подарунок. Юристи зараз ох, як потрібні!
Невеликий сувенір - статуетка Феміди, богині правосуддя і справедливості, для прикраси столу буде як не можна до речі. Можна навіть вибрати якесь незвичайне, авангардне рішення цієї статуетки для людини з екстравагантним смаком.
Тим більш доречним сувеніром в кабінет співробітнику юридичної служби буде, звичайно ж, повний комплект для письмового столу: сама Феміда, ваги і меч. Але всі ці атрибути можна придбати і окремо, наприклад меч Феміди, який підійде не тільки для чоловіка-юриста, а й для жінки, у вигляді брелока - амулета.
Амулет «меч Феміди» символізує відкриття його власникові кар'єрного шляху, просування та професійне зростання за рахунок чесної боротьби і призначений для припинення як інтриг недоброзичливців, так і несправедливих претензій начальства. Він також відсікає людські плітки, несправедливість і пересуди. Меч - це таємна зброя для виграшу.
Можна подарувати і просто Ваги Феміди, або ж симпатичний настільний прилад - настільний годинник у вигляді Терезів Феміди з двома ручками. У перелік атрибутів можна включити і ручку-держатель для друку. Сьогодні друк для юридичної особи - це важливий символ його професії. І не тільки для нього. Найчастіше від одного підписаного і скріпленого печаткою документа залежить багато чого не тільки в долях людей, а й у долях підприємств і фірм - їх благополуччя, успіх або поразка.
Сувенірний молоток - символ твердості слова - теж міг би стати прекрасним подарунком вашому другу-юристу. Цю річ можна піднести і до закінчення процесу або судової справи, або ж випускникові юридичного факультету.
А якщо ще латунний лист молота правосуддя прикрасити пам'ятної гравіюванням, то такий подарунок запам'ятається на все життя.
А от для юристів, що займають важливі посади, гарним подарунком з'явився б такий солідний сувенір, як оригінальна і дорога статуетка «Править закон» - особливо для тих, у кого вже є або Феміда, або її атрибутика.
Думаю, можна знайти ще багато різних варіантів подарунків для ваших знайомих юристів. Головне - підійти до цього з вигадкою та уявою.
Усіх фахівців юридичної служби - з професійним святом!


Пропонуємо Вам переглянути розділ День юриста, в якому знаходиться 75 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: men.webfermer.org.ua

Цікаві статті

 • Дипломат

  Дипломат

  Дипломат - офіційна особа держави, уповноважена представляти інтереси країни на зовнішній політичній ... 242

 • Адвокат

  Адвокат

  Адвокат надає професійну юридичну допомогу громадянам і ... 308

 • Нотаріус

  Нотаріус

  Нотаріус - фахівець, уповноважений вести нотаріальні дії: підтверджувати вірність копій, перекладних документів, видавати свідоцтва, накладати заборони ... 284

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт