Feedback

Якого числа Великдень в 2017 році?

30.03.2017 372
Щовесни християни всього світу задаються питанням: якого числа Великдень? У 2017 році світле свято випадає на 16 квітня. Чому ми щороку не знаємо коли Великдень? Як визначається день святкування? На всі ці питання ми відповімо в нашому матеріалі!

Для християн Великдень 2017 вважається найважливішим святом. Адже в цьому дні полягає вся суть християнства. Якщо ви не знаєте, чому щороку дата Великодня змінюється, то відповідь проста – це церковне свято вважається перехідним.
Також корисно знати, що дата святкування Великодня щороку вираховується за місячно-сонячним календарем. Єдине, що не змінюється з року в рік – це те, що це завжди неділя.
Правила обчислення дня, коли святкувати Великдень було визначено в 3 столітті Олександрійською церквою. Якого числа Великдень 2017 цього року визначалося все по тому ж старому методу:
По-перше, Святими отцями було строго вирішено, що християнський Великдень повинен святкуватися тільки після єврейського.
По-друге, святкувати Світлий день необхідно строго в першу ж неділю після повного місяця.
По-третє, Великдень не може наступати раніше, ніж Весняне рівнодення.
І четвертий принцип – Великдень не може святкуватися пізніше, ніж 25 квітня (8 травня за григоріанським календарем).
Від дати святкування Великодня також залежить і те, коли почнеться Великий піст. У 2017 році він розпочався 27 лютого. Тому що постити треба починати строго за 40 днів до дня святкування Світлого свята Великодень.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з Великоднем (Паскою), в якому знаходиться 84 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: stbЦікаві статті

 • Православна Пасха 2018: дата святкування в Україні

  Православна Пасха 2018: дата святкування в Україні

  Великдень — це одине із найвеличніших християнських свят у ... 1

 • Що дарувати на Великдень?

  Що дарувати на Великдень?

  Для всіх Великдень - одне з найулюбленіших і довгоочікуваних свят у році, який за урочистості можна порівняти хіба що з Новим роком або Днем народження. Звичайно, як і на будь-яке інше свято, на Великдень також прийнято робити подарунки. Що ж можна подарувати на ... 775

 • Крашанки, писанки...

  Крашанки, писанки...

  Просто пофарбувати яйця — це якось не по-українськи! Хіба ні? Наш народ звик до різноманіття, і не лише в ... 503

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в лютому

Інформери на Ваш сайт