Feedback

Як відзначиш день народження, то і рік буде таким.

09.11.2016 1127
Коли людина відчуває себе щасливою в свій день народження, за нього радіють друзі, іменинник із повагою і любов'ю, отримує подарунки, і тоді рік буде хорошим. З вами поруч будуть близькі і рідні, протягом року буде багато хороших подій, удача буде вам допомагати у всьому.

У випадку, коли людині на власному святі сумно, іменинник відчуває себе дуже самотнім, його ніхто не вітає чи свято зіпсуване, то прийдешній рік буде невдалим. З усіма труднощами і неприємностями людині доведеться боротися на самоті, при цьому поганий настрій стане досить частим гостем.

Вважається, що веселитися в день народження - означає прославляти іменинника і його батьків, ангела-охоронця, а також далеких родичів. Сюди відносяться такі собі язичницькі танці, здатні залучити благополуччя і успіх. Саме тому потрібно обов'язково відзначати це свято, тоді ви будете щасливими і успішними.


Пропонуємо Вам переглянути розділ Привітання з днем народження, в якому знаходиться 183 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: poradumoЦікаві статті

 • Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Подарунки на День народження за китайськими традиціями

  Китайці святкують три ... 51

 • Як святкують День народження в Китаї?

  Як святкують День народження в Китаї?

  Китай - країна загадкова і незбагненна. Все в цій державі влаштовано не так, як звично західній людині. Ось і День народження китайці святкують по-своєму. Особливою пошаною користуються іменини дітей і людей похилого віку, решта Дні народження відзначати щороку не ... 68

 • Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Хто і коли придумав відзначати дні народження?

  Найпопулярніше свято серед усіх народів Землі - День народження. Багато хто прагне відзначити його з розмахом, чекають, коли ж він настане, і шкодують, що День народження лише раз на рік. Втім, краще радійте, що це день нпродження взагалі прийнято відзначати. Наші предки ... 122

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в листопаді

Інформери на Ваш сайт

Економте на покупках з кешбеком