Feedback

Лікар-гастроентеролог

11.08.2016 70
Спеціальність лікаря-гастроентеролога поширена в приватних і муніципальних лікарнях і поліклініках, а також наукових центрах та інститутах. В обов'язки лікаря-гастроентеролога входить надання кваліфікованої медичної допомоги пацієнтам. Лікар розробляє план обстеження хворого для отримання достовірної діагностичної інформації. Далі призначає клінічні спостереження і обстеження для підтвердження діагнозу. Після надходження пацієнта до стаціонару лікар щодня проводить огляд хворого, надає консультаційну допомогу, стежить за ходом лікування, керує роботою середнього та молодшого медичного персоналу. Лікарю необхідні такі якості, як почуття жалю, бажання допомогти, високий інтелектуальний рівень, аналітичні здібності, доброзичливість і комунікабельність.


Пропонуємо Вам переглянути розділ День медичного працівника України, в якому знаходиться 73 поздоровлень на всі випадки життя.

За матеріалами: opisЦікаві статті

 • Лікар швидкої допомоги

  Лікар швидкої допомоги працює в медичній службі або в приватних ... 345

 • Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт

  Лікар-терапевт - фахівець з діагностики захворювань, вивчення загального стану здоров'я ... 325

 • Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог

  Анестезіолог-реаніматолог це лікар, який відповідає за безболісність і безпеку для пацієнта проведення хірургічних ... 281

Всі статті

Найближчі свята

Всі свята в квітні

Інформери на Ваш сайт