Продюсер

Продюсери можуть вести власний бізнес, працювати на теле- радіо- і в кінокомпанії, в театрі, організовувати і просувати події і концерти.
Говорячи про обов'язки продюсера, можна сказати, що він робить все! Це управлінець, який тісно взаємодіє і з режисером, і з маркетологом, і з іміджмейкером, і з інвестором. Іноді продюсер сам є інвестором. Завдання продюсера - організувати і розкрутити проект, домогтися фінансової віддачі.

Музичний продюсер - фахівець з розкручування музичних колективів. Вибрати студію звукозапису, випустити альбом, просунути музичні композиції - все це на плечах продюсера.

Театральний продюсер розбирається в сучасних перевагах глядачів. На основі цього він пропонує ідеї сценарію, проводить кастинги, займається рекламою, просуванням проектів, забезпечує гастролі.

На телебаченні завдання продюсера - зробити той чи інший канал затребуваним для глядача. Одна з цілей - залучення рекламодавців і спонсорів.
Творчість, ділова хватка, вміння вловити сучасні тренди в своїй області, вміння добиватися поставлених цілей, комунікабельність, наявність професійних зв'язків.
За матеріалами: opis


© 2024 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2024 www.v24.com.ua