Автоменеджер

Автоменеджери працюють в технічних центрах і великих автосалонах.
Автоменеджер (або менеджер з продажу автомобілів) - завжди затребувана спеціальність в автобізнесі. Досвідчений фахівець може принести компанії велику користь, матеріальну і нематеріальну.

Головне завдання автоменеджера - консультувати клієнта і здійснювати продаж автомобілів і запчастин. При цьому фахівець повинен роз'яснити технічні характеристики і особливості авто, допомогти у виборі оптимального варіанту в залежності від потреб та фінансових можливостей клієнта. Автоменеджер зобов'язаний проінформувати клієнта по комплектації авто і цінами, а також познайомити з поточними кредитними пропозиціями.

Успішні переговори завершуються угодою, тобто купівлею. Тоді фахівець готує документацію, укладає договір, стежить за своєчасністю оплати, видає автомобіль.
Щоб стати автоменеджером, перш за все, необхідно любити автомобілі та добре розбиратися в них. Посада вимагає від кандидата терплячості, акуратності, доброзичливості, здатності грамотно вибудовувати діалог і проводити презентацію продукту. Необхідно вміти конструктивно працювати з питаннями і претензіями покупців, зі спокоєм реагувати на критику.
Хороший продавець повинен мати, крім настрою на успіх, готовність до невдач. Адже не всі переговори принесуть результат. Важливо розуміти, чому сталася невдача і при цьому не пропускати її через, себе (не приймати близько до серця), так як це б'є по власній зарядженості і мотивації
За матеріалами: opis


© 2020 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2020 www.v24.com.ua