Що подарувати батькам на коралове весілля?

Що подарувати батькам на коралове весілля?

Чи знаєте ви, що річниця спільного життя на рубежі 35 років іменується коралової весіллям. Вважається, що камінь червоний корал символізує міцну і довгу любов, і навіть більше того - що спалахнув вугіллячко пізньої пристрасті. Так що думайте заздалегідь, що подарувати батькам на коралову весілля, адже це повинен бути особливо теплий подарунок.
Відпустка в якості подарунка

Можливо, тут навіть в назві свята криється прихований натяк: якщо мова зайшла про коралі, треба дарувати путівку на Коралове море. Це не тільки символічно, але завжди доречно і у віці ваших батьків безсумнівно корисно. Навіть якщо подарувати путівку не так на Коралове, а на Червоне, та на будь-яке інше узбережжі, кращого подарунка вам не знайти.

Хтось, звичайно, віддає перевагу "ледачому" відпочинку на узбережжі активний гірськолижний туризм або відвідування визначних пам'яток. Ви краще знаєте своїх батьків, і прийшовши в тур-агентство, точно зумієте зробити правильний вибір. Не забудьте постачити парочку фотоапаратом, щоб отримати пам'ятні знімки. Можливо, фотоапарат теж можна включити в подарунки на коралову весілля 35 років?

Подарунок-прикраса

Даний варіант більш доречний для матері, звичайно. Йдеться про коралових намисті, кольє або сережках, як ви здогадалися. В давнину коралове намисто (намиста червоного кольору) вважалося обов'язковим атрибутом свята. Адже наречена повинна виглядати так само чудово, і навіть краще, ніж 35 років тому.

Щоб не образити подарунком тата, піднесіть йому дорогий подарунок теж. Це може бути колекційна картина в кабінет, до речі, як щодо мариністики із зображенням морських коралів? Або портфель зі шкіри темно-бордового, символічно червоного кольору. Чоловікам не забороняється дарувати прикраси, у вигляді золотого ланцюжка або браслета, а також - наручні годинники.

Подарунок червоного кольору

Будь-які інші ідеї презентів, витримані в стилістиці заходи, підтримуються цілком і повністю. Подивимося, що можна подарувати такого « коралового »:

Пляшка дорогого червоного вина - або ігристого червоного шампанського. Дуже актуальна до свята. А може, достоїть до золотого весілля?

Букет червоних троянд для матері - обов'язково, хоча в цьому плані вас вже міг випередити щасливий батько.

Торт у вигляді червоних коралів або просто у вигляді червоного серця.

Спільний портрет подружжя в рамі з морських коралів або напівдорогоцінного мінералу.

Меблі в червоних тонах. Або необов'язково червоних - можна, наприклад, придбати гарнітур червоного дерева, а можна просто зробити ремонт батькам до свята, який точно запам'ятається більше за інших подарунків.

Інші ідеї подарунків

Що ж ще можуть подарувати діти батькам, як не приємний романтичний вечір? Не хочете готувати вечерю самі - піднесіть сертифікат на відвідування ресторану. Швидше за все, батьки мріють про це давно, але ви ж знаєте, всі зайві гроші вони витрачають на своїх дітей.


© 2018 Поздоровлення, тости та привітання на всі свята українською мовою
© 2018 www.v24.com.ua