10 оригінальних і недорогих подарунків одному на 30 років

Якщо ви маєте в своєму розпорядженні досить скромним бюджетом, то все одно успішно можете відшукати цікавий і оригінальний подарунок другу на 30 років.

Пара шкарпеток в консервній банці «для справжнього чоловіка». Така оригінальна упаковка для вашого подарунка, звичайно ж, не залишиться непоміченою іменинником.
Незвичайна чашка, що реагує на температуру напою.
Настільна гра «Правда чи справа» - подарунок для веселих дружніх посиденьок всією компанією.
Статуетка іменна в стилі Оскар, адже, ваш друг заслуговує на цю нагороду.
Таймер для варіння яєць у вигляді смішного курчати. Ваш друг ще не одружений? Тоді йому точно стане в нагоді таке корисне пристосування для кухні.
Охолоджуючі камені для віскі, щоб відтепер, як справжній гурман, ваш друг мав можливість охолодити улюблений напій, що не розбавляючи його водою.
Незвичайний чохол для смартфона, щоб бути стильним в кожній деталі.
Обкладинка журналу «Форбс» в рамці із зображенням іменинника. Такий подарунок вашому другу буде дійсно приємно отримати.
Ланч-бокс оригінальної форми, в якому можна зручно зберігати обід і брати його з собою в дорогу, на роботу і навіть в подорожі.
Скарбничка у вигляді сейфа з написом «на мрію», адже вона напевно, є у вашого друга і, швидше за все, він вже почав на неї збирати, а ви йому зможете в цьому допомогти.
Оригінально і незвично упакуйте свій подарунок, і ваш презент стане ще більш цікавим і незабутнім. Можна навіть намалювати карту скарбів для пошуку презенту, щоб презент отриманий точно запам'яталося.


© 2024 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2024 www.v24.com.ua