Оригінальні ідеї для брата на 25 років

Щоб свято вийшло яскравим, незабутнім і зовсім не нудним на 25 років брата, слід підготувати відповідний презент. Нетривіальні і оригінальні презент братові на 25 років для здивування:

Автомобільна кавоварка - і практично у використанні, і не банально. Такий подарунок, напевно, припаде до смаку винуватцю торжества, адже завдяки цьому апарату нервові і виснажливі пробки перетворяться в чудову можливість відпочити та насолодитися чашечкою улюбленої кави. Працює подібний пристрій від прикурювача і здатне приготувати від однієї до восьми чашок неймовірно смачної кави.

Домашня пивоварня. Що може бути краще склянки холодного пива в жарку погоду? Тільки пиво, виготовлене за власним рецептом за допомогою особистої домашньої пивоварні.
Жартівливі подарунки, адже ваш іменинник хоч вже і виріс, в глибині душі як і раніше залишається бешкетним хлопчиськом, бажаючим веселощів. Таким жартівливим презентом може стати, наприклад, килимок у вигляді поля для гольфу, дартс для змагань з друзями, різні настільні алко-ігри і всілякі нагороди для іменинника, які вже точно змусять його посміхнутися.
Портрет винуватця торжества в стилі шльопанці. У чому головний секрет і перевага такого портрета? У тому, що малювати його іменинник буде особисто, можливо, за допомогою своїх друзів. А пустощі з яскравими фарбами обов'язково привнесе в урочистий вечір родзинку і подарує всім присутнім масу емоцій.
3D ручка - по-справжньому чарівний інструмент, за допомогою якого можна створювати чудові малюнки не на папері, а просто навколо себе - в просторі.


© 2024 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2024 www.v24.com.ua