Золоті прикраси в подарунок

Прикраси із золота актуальні завжди і в будь-якому віці. Цей подарунок підкреслить ваше ставлення до людини. А ось, як вибрати золоті прикраси в подарунок, допоможе вам розібратися ця стаття.
По-перше, давайте розберемося, з яких приводів дарують золоті прикраси. Таких приводів достатньо багато. В принципі, золото можна подарувати на будь-яке свято або на день народження, але є такі події , які просто зобов'язують до того , щоб подарунком стали саме ювелірні прикраси.
Один з головних приводів - це народження дитини. Споконвіку на сході існувала традиція дарувати золото жінці в подяку за те, що вона народила дитину. Прижився цей звичай і у нас. Дитині дарують на хрестини золотий хрестик і ланцюжок. Цей подарунок роблять хресні батьки.
Батьки дарують першу золоту прикрасу своїй дитині в день повноліття. Дівчаткам дарують сережки з перлами або діамантами, а хлопчикам - золотий ланцюжок або браслет.
При врученні ювелірних прикрас у подарунок врахуйте, що тут існує і свій етикет. На золотих прикрасах завжди присутні бирки, і багатьох мучить питання, зрізати чи бирку з прикраси, якщо воно призначається в подарунок? Адже на золоті вироби поширюється гарантія, а без бирки вона недійсна.
У хороших ювелірних магазинах на виробах зазвичай є дві бірки: одна заводська, на ній зазначені характеристики прикраси, а друга бірка - магазинна, на ній зазначена ще й ціна. Магазинну бирку можна з прикраси зрізати, але обов'язково потрібно залишити її у себе разом з чеком. Вони стануть в нагоді на випадок, якщо не підійде розмір кільця або зламається застібка сережок до закінчення терміну дії.
І не забувайте, що ювелірна прикраса вимагає і красивого оформлення - подарунок обов'язково потрібно підносити в красивому футлярі або коробочці.


© 2024 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2024 www.v24.com.ua