Як правильно вибрати бізнес - подарунок?

Крім офіційних свят, партнерам по бізнесу дарують подарунки і на корпоративні свята, наприклад, на день народження компанії або на професійне свято, пов'язаний з діяльністю фірми.

При виборі бізнес подарунка існують свої правила і заборони. У першу чергу, відмовтеся від спроби вразити вартістю свого подарунка. Звичайно, не варто дарувати відверто дешеві речі, але й дарувати подарунок, що розповідає про свою дорожнечу, теж не слід.

Також постарайтеся не переміститися в сторону двозначних подарунків. Як би близько ви не знали винуватця торжества, і в які б пригоди ви з ним не потрапляли, не слід дарувати йому або їй презенти з натяком. Вручений в офіційній обстановці, такий подарунок буде виглядати, щонайменше, недоречно.

Але бізнес подарунок не повинен перетворюватись в щось стандартне і безособове. Проявіть свою фантазію, і навіть банальна записна книжка перетвориться на оригінальний подарунок.

Такий типовий подарунок, як щоденник або візитниця, можна перетворити на оригінальну річ, якщо виготовити обкладинку предмета так, щоб вона відображала рід занять винуватця свята. Наприклад , для працівника сфери інформаційних технологій можна зробити обкладинку щоденника з компакт -дисків.

Якщо ви виявите терпіння і креативність, то навіть такий простий канцелярський інструмент, як ручка, може стати просто відмінним подарунком. Можна підібрати ручку, яка буде ідеально підходити під стиль її нового власника.

Крім таких презентів, можна підібрати і подарунок з розділу корисних штучок для офісу. Наприклад, пісочний годинник ідеально підійдуть керівнику, чий час розписано по хвилинах. Настільний охолоджувач підійде будь-якій людині, адже з його допомогою можна охолодити пляшку води або газованої води, не відходячи від робочого місця.

Не забудьте і про гідну упаковці для бізнес подарунка. Вона повинна бути лаконічною і стриманою. Ідеальним варіантом пакувального паперу буде, одно - або двоколірна. Подарунок можна перев'язати відповідної за кольором стрічкою або шнурком. Під вузол можна помістити таку ж лаконічну листівку з привітанням.


© 2021 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2021 www.v24.com.ua