Конкурси до дня студента

Конкурси до дня студента
Якщо ви вирішили відсвяткувати день студента великою приватною компанією, то вам просто необхідно придумати, чим ви будете займатися. Пропонуємо вам кілька конкурсів, які дуже добре підійдуть для цього свята.

Всі ми любили в дитинстві малювати, згадаємо, як це було раніше. Виберіть декілька учасників, роздайте кожному по великому аркушу паперу, і фломастеру. Суть гри полягає в тому, що учасник повинен намалювати особу або лице, людини, або тварини, потім загинає лист, так , щоб нічого не було видно і передає наступному гравцеві , той домальовує продовження і так само передає аркуш паперу третьому учаснику. Результат виходить дуже смішним.

Налийте в широкий таз воду і киньте туди кілька яблук. Учасники конкурсу, повинні схрестивши руки за спиною дістати з нього яблуко, хто зробить це швидше, той і переможе.

Нитка в голці. Цей конкурс для пар. Дівчатам лунають голки однакового розміру, а хлопцям нитки. По команді ведучого хлопець повинен підбігти до дівчини і перетягрути нитку в вушко голки, при цьому вона йому не допомагає, як тільки він це зробить, то повинен встати назад на своє місце. Як зрозуміло , цей конкурс на змагання.


© 2021 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2021 www.v24.com.ua