Час для відпочинку і подарунок пенсіонеру

За допомогою подарунка можна показати пенсіонеру, що життя роботою не обмежується. Що з'явилося вільний час тепер можна використовувати найцікавішим способом, а що відкрилися нові горизонти несуть в собі позитивні зміни. Це час для вивчення чогось нового, реалізації в іншій області або посвячення себе улюбленому хобі. У цьому допоможуть наступні варіанти подарунків: мотиваційні книги про людей, які кардинально змінили своє життя і знайшли нове визнання після закінчення трудової діяльності. Наприклад, «Вік щастя» від видавництва «Манн, Іванов і Фербер».
Туристична путівка. Найкраще, якщо це буде поїздка в ту країну або місто, про яке мрія людина або ж в його «місце сили» - туди, де він підживлюється енергією. Абонемент у фітнес-клуб. Спортивним, активним і повним енергії чоловікам абонемент на спортивні заняття або в тренажерний зал доведеться дуже до речі. Квитки на спектакль, концерт, абонемент на відвідування особливих подій або музичних вечорів. Звичайно ж, такий вид відпочинку повинен відповідати характеру чоловіка.
Сертифікат на навчання. Тут орієнтуйтеся на хоббі чи захоплення чоловіка. Можливо, це буде сертифікат на навчання гончарства або столярної справи, майстер-класи з малювання або курси екстремального водіння. Вибір залежить від темпераменту чоловіка.
Предмети для хобі. Акваріум для того, хто мріяв споглядати рибок у себе вдома, набір для походу або намет - любителям проводити час на свіжому повітрі, надувний човен з мотором і сітки для ініціативного рибалки. Головне - зрозуміти, що подобається вашому вже колишньому колезі. Орієнтуйтеся не на моду або власну думку, а на особистість чоловіка. Якщо людину, наприклад, цікавить історія своєї сім'ї - подаруйте солідну і красиву книгу родового дерева. Час на заповнення родинного дерева йде чимало, тому, коли як не на пенсії, зайнятися цією справою. Вихід на пенсію для багатьох людей - це великий стрес, змінюється їх звичний уклад життя, коло спілкування. Тому подарунок і саме прощання повинні бути максимально делікатними. Пам'ятні сувеніри можуть носити і жартівливий характер. Головне - не переступати межу між гумором і глузуванням.


© 2024 Привітання та тости на всі свята українською мовою
© 2024 www.v24.com.ua